Новинки компанії

Мікрозелень

Мікрозелень редиска червонолиста Санго
Редиска червонолиста “Санго” – насіння для пророщування. Новий сорт листової редиски, що володіє ефектним зовнішнім виглядом і смаком. Паростки фіолетові, c зеленими переливами.
Швидкозростаюча культура (6-7 днів), що формує червоні листочки, які і вживаються в свіжому вигляді: в м’ясних і рибних стравах, в стравах з яєць і сиру. Ідеально підійде до салатів, супів, овочевих страв, закусок та суші. Невід’ємне джерело вітамінів для нашого клімату в зимовий період! В 100 грамах паростків з редиски Санго міститься : 20 Ккал
Білків-1,2г
Жирів-0,1г
Вуглеводів-3,4г

Редиска Санго мікрозеленьМікрозелень (мікрогрін) базиліка суміш 3 ароматів
Базилік вживають в кулінарії як прянощі, але при цьому рослині притаманні і багато лікувальних властивостей. Особливість мікрозелень в тому, що вона легше засвоюється організмом, а за кількістю що містяться вітамінів і корисних речовин перевершує дорослі рослини в десятки разів. Рослина покращує на зір, стан ротової порожнини, є антидепресантом, перешкоджає запальним процесам в органах шлунково-кишкового тракту. Перед посівом грунт або підкладку зволожують фільтрованої водою кімнатної температури. Вологи має бути достатньо, але не в надлишку. Насіння рівномірно і густо розподіляють по поверхні, не даючи їм стикатися. Злипле насіння можна відокремити один від одного зубочисткою. Потім посіви обприскують з пульверизатора і закривають прозорою кришкою або плівкою. Перші сходи базиліка можуть з’явитися вже через пару днів. Як тільки це відбудеться, укриття потрібно зняти і переставити лоток на максимально освітлене місце. Температуру в приміщенні слід підтримувати на рівні 20-22 ° C. Насіння ні в якому разі, не потрібно замочувати, так як воно може покритися пліснявою і не зійде.

Базилік мікрозелень суміш 3-х ароматів

Мікрозелень щириця червона
Мікрозелень щириці червоної відрізняється від більшості паростків своїм темно-рожевим кольором та смаком буряка. Щириця червона має в своєму складі сквален-унікальний компонент, що збільшує приплив кисню до тканин та органів. Ця зелень особливо корисна для людей, які часто перебувають під впливом стресу. При вживанні її знижується холестерин в крові, поповнюється запас лізину, а клітковина допомагає позбутися зайвої ваги. Насіння для швидшого проростання можна замочити на 4 години в теплій воді. Сходи з’являються на 2-3 день після посіву, включати підсвітку потрібно на 3 день після сходів. мікрозелень збирають 7-10 днів.

Щириця червона